Język

Nasi lektorzy

Aleksandra Błażejewska

Aleksandra Błażejewska

Języki:

angielski, francuski

Opis:

Jest absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Lingua Perfecta od kilku lat, ucząc dzieci i dorosłych. Lubi uczniów aktywnych i ciekawych świata. Uwielbia podróże, poznawanie innych kultur, dyskusje na rozmaite tematy. I ludzi, którzy mają wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia, najlepiej we właśnie poznawanym języku :-)

Kamil Cywka

Kamil Cywka

Języki:

angielski

Opis:

Jest absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Puławach oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Z Lingua Perfecta związany od 2009 r. Redaktor, tłumacz i lektor języka angielskiego. Zamiłowanie do nauczania czerpie od ludzi, z którymi chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat języka. W pracy otwarty, komunikatywny i cierpliwy. W wolnym czasie podróżuje, czyta prasę anglojęzyczną i dobre książki oraz gra w piłkę nożną.

Vadym Zheltovskyy

Vadym Zheltovskyy

Języki:

angielski

Opis:

Absolwent anglistyki na Uniwersytecie Narodowym “Akademia Ostrogska” na Ukrainie. Uzyskał tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Autor książki "Iraq issue in the rhetoric of George W. Bush (pre-war and war periods, 2001-2008)". Pasjonat nauczania języka angielskiego. Bardzo lubię pracować z młodzieżą i dorosłymi na różnym poziomie zaawansowania. W wolnej chwili lubię podróże, jazdę na rowerze, sport...

Magdalena Pokorska

Magdalena Pokorska

Języki:

włoski

Opis:

Ciao, nazywam się Magda Pokorska i uczę języka włoskiego. Skończyłam filologię włoską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uwielbiam włoską literaturę, film, kuchnię i kocham Sycylię. W wolnym czasie czytam i tańczę (amatorsko). Lubię podróżować i sama uczyć się języków (obecnie staram się zgłębić niemiecki). Prawdziwą przyjemność sprawiają mi postępy moich uczniów i z całych sił staram się, żeby nauka włoskiego sprawiała im przede wszystkim radość.