Język

O Nas

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Białołęki do nauki języków obcych z Lingua Perfecta. Od 13 lat jesteśmy w samym sercu Tarchomina. Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem lektorów o wysokich kompetencjach, dla których nauczanie jest prawdziwą pasją.
 
Oferujemy naukę głównie języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla cudzoziemców. W przypadku zainteresowania innymi językami organizujemy zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb.
 
Wierzymy w skuteczność metody komunikacyjnej, wspomaganej dobrą i życzliwą atmosferą szkoły. Nasi słuchacze zdobywają praktyczną umiejętność porozumiewania się w języku, który poznają. Skuteczności nauki sprzyjają zajęcia w małych grupach, jednorodnych pod względem poziomu i wieku słuchaczy.
 
Jesteśmy przekonani, że we współczesnym świecie znajomość języków obcych otwiera nowe możliwości, osobiste i zawodowe. Dlatego Centrum Nauczania Języków Obcych i Tłumaczeń LINGUA PERFECTA wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy m. st. Warszawy. Organizujemy kursy językowe oraz szkolenia indywidualne dla osób bezrobotnych, dostosowane do potrzeb słuchaczy zarówno pod względem treści i zakresu szkolenia, jak i jego intensywności oraz czasu trwania.
 
Oferujemy również usługi tłumaczeniowe - pisemne, przysięgłe i ustne.